terry
BabbelManiac
   
Berichten: 566
Life's too short to be shy
|
 |
« Antwoord #1245 Gepost op: 15 Juli 2010, 14:07 » |
|
Soms is werk nu eenmaal stress - and soms niet.... is dit niet bij ieder job zo?
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Fate can be wyrd Vrijheid voor sla!Hond denkt: "Ze voeren me en ze dragen zorg voor me - ze moeten goden zijn." Kat denkt: "Ze voeren me en ze dragen zorg voor me - ik moet een god zijn"
|
|
|
Lydia
Avatar of Manwe

Berichten: 2.294
as the wind blows
|
 |
« Antwoord #1246 Gepost op: 16 Juli 2010, 15:23 » |
|
Zeker maar het kan misschien voor Omnia of enkel Stenny juist goed zijn om eens een lange tijd niet iets te ondernemen dat zoveel tijd kost. Vermoed echter dat het door vele belangen die in de loop der tijd zijn ontstaan niet mogelijk is  Dat is nu eenmaal het gevolg van steeds bekender worden en op diverse vlakken de band promoten oa met de merch. Afhankelijker worden van zoveel mensen verbonden op diverse manieren aan de band. En nee ik verstop me niet voor eventuele boze reacties.
|
|
|
|
« Laatste verandering: 16 Juli 2010, 15:28 door Lydia »
|
Gelogd
|
|
|
|
terry
BabbelManiac
   
Berichten: 566
Life's too short to be shy
|
 |
« Antwoord #1247 Gepost op: 16 Juli 2010, 19:28 » |
|
.but still...10 days no computer...10 days no phone... and I got an urgent message on my mobile to tell me so Well, I think that's the price if you are your own boss.... Ik denk dit is de prijs als je je eigen baas bent...
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Fate can be wyrd Vrijheid voor sla!Hond denkt: "Ze voeren me en ze dragen zorg voor me - ze moeten goden zijn." Kat denkt: "Ze voeren me en ze dragen zorg voor me - ik moet een god zijn"
|
|
|
Supervixen
BabbelManiac
   
Berichten: 740
When you lose small mind, you free your life.
|
 |
« Antwoord #1248 Gepost op: 21 Juli 2010, 07:35 » |
|
Die foto van Jenny in het bos ziet er echt uit als het Deelerwoud (hmm beetje kromme zin). Daar zie ik ook altijd heel veel dieren.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
yelenah
BabbelKundige
 
Berichten: 82
|
 |
« Antwoord #1249 Gepost op: 30 Juli 2010, 14:17 » |
|
ik voel me verward (moet nog zoveel doen) ik voel me misbaar (konijntje heeft het geweldig bij de oppas) ik mis mijn knijntje ( door vakantie al 2 weken niet gezien, en straks nog CF en dan tot 14 augustus zie ik em niet) ik voel me schuldig (ben door vakantie en bezigheden al 3 maanden niet meer in het asiel geweest) ik voel me niet sterk genoeg (moet afvallen maar kan niet van de zoetigheid afblijven) ik voel me blij ( eigenlijk gaat heel mijn leven op dit moment goed) ik word steeds blijer ( bijna CF, eindelijk Omnia zien!!) ik voel me creatief ( tekening van yenny is eindelijk (bijna) goed gelukt) ik voel me gelukkig ( mijn vriend is superlief!)
Knuffel en tot CF Blessed Be yelenah
|
|
|
|
|
Gelogd
|
haal kracht uit de natuur, geef je kracht terug, laat de natuur leven!!
|
|
|
Ramon
BabbelManiac
   
Berichten: 593
Ramon
|
 |
« Antwoord #1250 Gepost op: 1 Augustus 2010, 00:58 » |
|
Red een boom, eet een bever?
Whaha  Die is echt goed :')
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
CartoonJessie
BabbelKundige
 
Berichten: 102
|
 |
« Antwoord #1251 Gepost op: 1 Augustus 2010, 23:06 » |
|
Op de laatste blog heb ik - voor dit moment - maar 1 ding te zeggen:
IK WIL GUITAR HERO SPELEN MET OMNIA!!!!
... Maar wel maar op hard difficulty. Extreme kan ik nog niet aan.
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Yo mama is so fat her Patronus is a cake!
|
|
|
Flierefluiter Diana
Avatar of Manwe

Berichten: 2.294
|
 |
« Antwoord #1252 Gepost op: 2 Augustus 2010, 00:09 » |
|
Het mooiste vind ik toch wel Tom met die harp! Als hij daar maar iets voorzichtiger mee omspringt LOL *ziet voor zich dat hij na een harpsolo de harp het publiek ingooit* 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Live life Messenger Tribe Dryad (Drechtsteden eo) We are spiritual beings having a human experience...
|
|
|
FeatheredFairy
BabbelManiac
   
Berichten: 723
Innocence, Escapism, The Poet whitout a Rhyme
|
 |
« Antwoord #1253 Gepost op: 2 Augustus 2010, 00:18 » |
|
Wat een super blog! Hahahahaha
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Our spirit was here long before you Long before us And long will it be after your pride brings you to your end
|
|
|
Grasje
Great Orator

Berichten: 3.080
feathers
|
 |
« Antwoord #1254 Gepost op: 2 Augustus 2010, 00:50 » |
|
wearing something sexy? Hmmm mwoh... but the CF fibe is sexy isn't it?
|
|
|
|
|
Gelogd
|
waarom int vierkant denken als de aarde rond is
|
|
|
Meris
BabbelMeester
  
Berichten: 396
|
 |
« Antwoord #1255 Gepost op: 2 Augustus 2010, 01:54 » |
|
Ahh die blog  leuke foto ook 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
"Your beautifull spirit and smile warmed us too sweetie!" Steve Sic ©
It's a willow, when summer is over, a willow by the river!
|
|
|
Lydia
Avatar of Manwe

Berichten: 2.294
as the wind blows
|
 |
« Antwoord #1256 Gepost op: 2 Augustus 2010, 14:26 » |
|
Dat is een ontspannen foto 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
|
|
|
Eowyn
Avatar of Manwe

Berichten: 1.288
Time has come for justice...Free Peltier NOW!
|
 |
« Antwoord #1257 Gepost op: 2 Augustus 2010, 21:33 » |
|
Kan niet wachten op Jabberwocky op cd! En al die andere nummers! (zit nu toevallig Jabberwocky te luisteren op youtube..  ) *LOOKING FORWARD VERY MUCHY!*
|
|
|
|
|
Gelogd
|
Is it rape if the tree doesn't want to be hugged?
|
|
|
Decla
Avatar of Manwe

Berichten: 1.563
Auta Luonto
|
 |
« Antwoord #1258 Gepost op: 2 Augustus 2010, 21:49 » |
|
en moon  heb zin om ze weer live te zien spelen
|
|
|
|
|
Gelogd
|
He taonga no te whenua me hoki ano ki te whenua
(what is given by the land should return to the land)
|
|
|
Nouzie
BabbelMeester
  
Berichten: 215
|
 |
« Antwoord #1259 Gepost op: 3 Augustus 2010, 20:06 » |
|
Wow nu ik zo over alle nummers een stukje lees krijg ik de neiging om vrijdag direct naar de stand te rennen, de cd te kopen en dan weer terug te rennen naar de auto om hem te luisteren  Maar ja, hem voor het eerst live horen is natuurlijk ook super 
|
|
|
|
|
Gelogd
|
"You can steal the land, but my spirit is free" 02-10-2010 Omnia 31-10-2010 Scrum & Omnia 15-12-2010 Scrum 16-12-2010 Omnia 18-12-2010 Coppelius www.nouzie.nl
|
|
|
|